Avon Satış Temsilcisi olmak en başta yeni ufuklara yolculuk etmek gibidir. Yeni çıkan ürünlerde, kampanya katalogları ve indirim broşürleri elinize ulaştığında, gelen siparişlerde, siparişler elinize ulaştığında, önceden tanıdığınız veya yeni tanıştığınız ürünü satın alan kişi tarafından olumlu dönüşler aldığınzda, avon ürünlerini kendinizde kullanıp memnun kaldığınızda yeni ufukulara yolculuk etmemek mümkün mü?

Güzel memleketimizin neresinde olursanız  her ne kadar makyaj ve bakımla yeni bilgiler öğrenmek, sosyal çevre edinmek gibi çoğaltabileceğimiz maksatlar destekleyici olsa da çalışarak hedeflediğiniz miktarlarda para kazanabileceğiniz Avon Satış Temsilcisi olma fırsatını yılların verdiği tecrübe ile birleştirerek kullanabilirsiniz.

Avon ürünleri satın almak isteyenlere Avon Satış Temsilcisi aracılığı ile yapılmaktadır. Avon Satış Temsilcileri ortalama ayda bir değişen Avon Kataloğu üzerinden sipariş alırlar. Aldıkları siparişleri internet üzerinden size verilen kod ve şifre ile giriş yaparak Avon’a iletirler. Avon sipariş edilen ürünleri Avon Satış Temsilcisine ulaştırır. Avon Satış Temsilcisi de yüksek oranlardaki karlar ile satın alan kişiye ürünü ulaştırırlar.

Avon Satış Temsilcisi olmak çok kolay. 18 yaşını doldurduysanız Nüfus Cüzdanı ve Adres Bilgileriniz ile bizimle iletişim kurarak Avon Satış Temsilcisi işlemlerinizi yapabiliriz.

Avon Satış Temsilcisi olarak işlemleriniz yapılır ve size özel şifre oluşturulur. Şifre ile internet üzerinden ilk siparişinizi girerek Avon Satış Temsilciliğine adım atmış olursunuz.

Avon Satış Temsilciliğini sadece satış yapmak için yapmanıza gerek yoktur. Avon ürünlerini kullanıyorsanız kendi kozmetik ihtiyaçlarınızı daha az ödeyerek karşılamak içinde yapabilirsiniz.

Başvurunuzu başlatmak, bilgi ve paylaşımım ile size her türlü yardımı sağlayacak Takım Öncüsü ile birlikte kazancınızı yükseltmeye adım atmak için iletişim kurabilirsiniz!

Tek yapmanız gereken bize ulaşmak...

NEDEN AVON TEMSİLCİSİ OLMALIYIM?

Avonda Ücretsiz Olarak Üye Ol - Avonla kazanmaya başlayın‎. Doğrudan Avon Satışları ile Daha Çok Kazanın %33'e Yakın Kar Fırsatını Yakalayın

Avon temsilcisi olarak kendi ihtiyaçlarını %30 a varan fırsatlarla daha ucuza alabilir ve çevrende ki herkese Avon ürünlerini tavsiye ederek ve Avon kataloglarını göstererek satış yapabilir;  kazanç sağlayabilirsin.

Avon temsilcisi olarak kendi ihtiyaçlarını %30 a varan fırsatlarla daha ucuza alabilir ve çevrende ki herkese Avon ürünlerini tavsiye ederek ve Avon kataloglarını göstererek satış yapabilir;  kazanç sağlayabilirsin.

Her kampanya bir birinden güzel hediyelerle Avon temsilcilerimiz ödüllendirilir.

Düzenli olarak ücretsiz şekilde verilen online  eğitimler ve seminerlerle ile birlikte kişisel gelişiminize de katkı sağlayabilirsiniz.

Ayrıca Avon temsilcisi olarak ekonomik özgürlüğünüzü kazanabilirsiniz.